Zvieratko narodené v znamení RÝB

(19.február-20.marec)

Zvieratko narodené v znamení Rýb je veľmi nežné, krehké a láskyplné. Býva dosť citlivé na nezhody v domácnosti, ale aj na choroby svojho tela.


 Vaše zvieratko robí také veci alebo dokonca vyjadrí veci tak, že až žasnete. Tieto zvieratá sa dorozumievajú s ľudmi nezvieracím spôsobom, ktorý mnohí ľudia nedokážu pochopiť.Váš miláčik Ryba je celkom naladený na vašu vlnovú dĺžku.
 Zdravie vášho zvieratka narodeného v znamení Rýb nie je až také silné, sú to dosť krehké bytosti. Zaobchádzajte s nimi tak nežne, ako len dokážete. Tieto zvieratká žijú skutočne len pre vás, preto im dajte najavo, ako veľmi si to ceníte.
 Dávajte pozor na to, aby teplota v ich okolí nabola príliš vysoká, ani príliš nízka.Snažte sa ich kŕmiť čo najľahšou stravou.


 Vzťah so zvieraťom v znamení Rýb môže byť aj veľmi prospešný. Vytvorí sa väzba na úrovni, ktorá sa nedá vysvetliť, ale obaja tomu budete svojím spôsobom rozumieť.

 

 

 

 

Upravil: Lulu, foto: internet, zdroj: internet

Pokiaľ máte nejaké otázky alebo pripomienky, tak budeme radi, keď ich napíšete do komentárov pod článkom. Ak sa vám článok páčil, dajte mu páči sa mi a zdieľajte ho so svojimi priateľmi a kolegami.