O nás


Home > O nás

VŠETKO POD JEDNOU STRECHOU

Internet v dnešnej dobe hýbe svetom. Zo všetkých strán sa na nás valí obrovské množstvo informácií. 

Informácie o chove, tipy a triky na výchovu a výcvik, kde správne nakúpiť pre svoje zvieratko a v neposlednom rade odborné poradenstvo ak je váš miláčik chorý. 

Našim cieľom je priniesť pre Vás všetko o zvieratách pod jednu strechu. Na našej stránke nájdete množstvo zaujímavých článkov zo života zvierat, organizácie, dátumy významných podujatí, videá, fotografie, recenzie na knihy, prevedieme Vás svetom športovej kynológie, predstavíme psie športy a veľa iného.

Veríme, že stránka www.domacezvieratko.sk sa Vám bude páčiť aj v novom šate a nájdete tu „to pravé orechové“ presne šité na vašu mieru.

ČLÁNKY

Množstvo informácií o chove zvierat. Od jeho kúpy až po výchovu a starobu. Rozoberieme si každý cvik a pridáme návod ako ho správne naučiť. V tejto sekcii nájdete zaujímavé články, rozhovory a príbehy. Pozrieme sa do hĺbky na ríšu zvierat. Tak isto sme pre Vás pripravili šancu prezentovať sa svojimi príbehmi a zážitkami s vašimi miláčikmi.

ORGANIZÁCIE

Kam nakúpiť? Kde zobrať zvieratko k veterinárovi? A kam ísť psíka ostrihať? Chcete si zvieratko adoptovať? V tejto sekcii nájdete útulky, veterinárne ambulancie, e-shopy, kamenné predajne, chovateľské stanice a kluby chovateľov.

LITERATÚRA

Nájdete tu časopisy , dobrodružné, romantické či odborné knihy o zvieratách a v neposlednom rade aj skutočné príbehy. Poradíme, ktorá kniha sa hodí práve k Vám, vďaka nášmu hodnoteniu.

FOTO A VIDEO

Mať tak vždy kameru alebo fotoaparát po ruke! A hlavne vtedy, keď náš miláčik niečo vystrája. U nás sa môžete tešiť na pravidelné vtipné videá a fotky z ríše zvierat. Nepohrdneme ani príspevkami od Vás z vašich archívov. Nezabudli sme ani na inštruktážne videá o výcviku psíkov.

Back to Top