Royal Canin - Sporting Life

Pre všetkých športujúcich a pracovných psov.

Či už váš pes robí agility, dogfrisbee, canicross či hocičo iné, Royal Canin pripravil komplexné krmivo pre každého aktívneho psa v novom rade Sporting Life.

ŠPORTOVÝ VÝKON - Udržanie zdravia športových a pracovných psov je pre dosahovanie maximálneho výkonu základom. 

ŠPORTOVÝ VÝKON + - je exkluzívna kombinácia živín, napomáhajúca udržiavať zdravé kĺby, podporuje zdravie tráviaceho systému (vysoko stráviteľné bielkoviny L.I.P., špeciálna vláknina: FOS, skorocel indický) a napomáha neutralizovať voľné radikály vďaka koncentrovanému koktailu antioxidantov (vitamín E, luteín, taurín, beta karotén).

Krmivo radu Sporting Life nájdete v nasledujúcich variantoch:

Sporting Life Agility 4100 S

Sporting Life Agility 4100 L

RÝCHLY PRÍSUN ENERGIE - Krmivo má vysoký obsah uhľohydrátov (40%) - rýchlo dostupnú energiu pre maximálny výkon športových psov pri krátkodobej intenzívnej  aktivite.

FYZICKÁ KONDÍCIA - Vďaka upravenému obsahu bielkovín a mastných kyselín, upravenému dávkovaniu  a pravidelnému pohybu napomáha krmivo AGILITY 4100 udržať kondíciu vášho psa pri jeho aktivitách.

Sporting Life Trial 4300

POSTUPNÝ PRÍSUN ENERGIE - Krmivo obsahuje vyvážený pomer uhľohydrátov (28%) a mastných kyselín (21%). Uhľohydráty poskytujú rýchlo dostupnú energiu už na začiatku fyzickej námahy a mastné kyseliny sa zužitkujú postupne počas trvania aktivity, maximalizujú výkon športových a pracovných psov pri dlhotrvajúcej vytrvalostnej aktivite.

Sporting Life Endurance 4800

PREDĹŽENÝ PRÍSUN ENERGIE - Krmivo s vysokým obsahom mastných kyselín (30%) pre vysoký prísun energie, ktorú je možné pri záťaži využívať postupne a maximalizovať tak výkon športových a pracovných psov pri dlhotrvajúcej vytrvalostnej aktivite.

Zdravé svalstvo - Pohyb zvyšuje potrebu prenosu kyslíka do svalstva, ako aj potrebu premeny bielkovín. Vďaka vysokému obsahu bielkovín podporuje ENDURANCE 4800 (32%) a TRIAL 4300 (28%) prenos kyslíka do svalstva a prispieva k udržaniu svalovej hmoty.

 

 

 

Zdroj: leták Royal Canin, Upravil: Daniela Podolcová, Foto: internet

Pokiaľ máte nejaké otázky alebo pripomienky, tak budeme radi, keď ich napíšete do komentárov pod článkom. Ak sa vám článok páčil, dajte mu páči sa mi a zdieľajte ho so svojimi priateľmi a kolegami.