Zvieratko narodené v znamení BARANA

(21.Marec - 19.Apríl)

Či už máte doma psa, mačku, vtáčika, alebo dokonca fretku či kačku, ak sa narodili v znamení Barana, sú agresívnejšie ako všetky ostatné zvieratá, ktoré sa narodili v inom znamení. Má veľa energie, no ľahko sa unaví.
 Ak sa váš miláčik narodil v znamení Barana, nikdy nebude váhať, či má presadiť svoju dôležitosť, a bez meškania dá ostatným zvieratám najavo, že on je prvý na celej čiare! Zvieratá narodené v znamení Barana chcú byť obyčajne jediným domácim maznáčikom a dokážu byť dosť divoké, ak majú konkurenta.Samozrejme, ak ide o to, aby sa s niekým podelili, tak na to môžete zabudnúť. Barany sú sebecké čo sa týka hračiek, potravy aj pána.


 Dávajte si velký pozor na bitky, ak máte zviera - Barana. Králiky narodené v tomto znamení sú rovnako agresívne ako buldogy. Čokoľvek čo takéto zviera prejavuje - či chce upútať na seba pozornosť, či je hladné alebo nahnevané, bude to prejavovať spontánne, agresívne a dôrazne. Nepodporujte jeho agresívne správanie! Barany milujú bitku, a keď sa do nej raz pustia, je takmer nemožné zastaviť ich. U Baranov vládne hlava, preto pri prejavovaní akejkoľvek agresie používajú pravdepodobne túto časť tela.
 Radšej sa vyhnite tomu, aby ste mali doma naraz dve zvieratá v tomto znamení, hlavne ak sa môžu spolu hrať, napríklad zvieratá toho istého druhu.Možno si dobre porozujemú a budú mať navzájom radosť z obrovskej energie toho druhého. Keď však nastane spln, každé zviera sa môže zmeniť na vlkodlaka, a u Barana ja spomedzi všetkých znamení najviac pravdepodobné, že sa tak stane.


 Zvieratá v znamení Barana majú veľa energie a sú aktívne. Stáva sa, že veľmi obľubujú aj pohlavnú aktivitu.


 Zvieratá v tomto znamení sú tie, ktoré najčastejšie újdu, preto dbajte na to, aby boli bezpečne zatvorené v dome alebo na dvore.
 Barany potrebujú veľa cvičenia, hlavne na veľkých otvorených priestranstvách, kde si môžu z chuti voľne pobehať, zacválať, zalietať či poskákať. Keď zviera v znamení Barana zatvoríme, bude sa cítiť ako vo väzení. Ak už svojho maznáčika musíte zatvoriť, dbajte na to, aby mal dosť miesta na pohyb.

 

 

Upravil: Lulu, foto: internet, zdroj: internet

Pokiaľ máte nejaké otázky alebo pripomienky, tak budeme radi, keď ich napíšete do komentárov pod článkom. Ak sa vám článok páčil, dajte mu páči sa mi a zdieľajte ho so svojimi priateľmi a kolegami.