Zvieratko narodené v znamení KOZOROŽCA

(22.december-19.január)

Tieto zvieratá môžu mať veľa vlastností, ale určite nie sú vrtošivé. Na mačkách, koňoch, vtákoch alebo psoch, ktoré sa norodili v tomto znamení, nie je nič náladové.


 Zvieratá narodené v znamení Kozorožca sú veľmi vážne a aj svoj život berú vážne, no najvážnejšie berú vás. S týmto zvieraťom si neužijete veľa zábavy, ale môžete si byť istý, že dodrží všetky pravidlá.
 Kozorožci sú dosť vyrovnané zvieratá, a veľmi im prospieva, ak môžu vykonávať povinnosti tak, ako sa má. V skutočnosti je to poslušnosť a zmysel pre povinnosť, ktorá robí zvieratá v tomto znamení nudnými.
 Vedia si zapamätať všetky kúsky, ktoré ich naučíte, a budú ich vykonávať bez najmenšiej chybičky.


 Kozorožec je chladné znamenie, preto všetci narodení v tomto znamení sú tým ovplivnení.
 Kozorožec ovláda kolená, kostru a zuby. Dávajte pozor na to, aby ich strava bola bohatá na živiny, vitamíny a najmä na vápnik a horčík, aby mali silné zuby a kosti. Dbajte na to, aby ste svojmu maznáčikovy nadávali slané veci. Je to len opatrenie, aby sa im nezapálili kĺby.
 Môžete očakávať, že váš miláčik sa dožije vysokého veku. Kozorožca ovláda planéta Saturn (Otec Čas), preto je známe, že žijú dlhšie ako ostatné znamenia.

 

 

 

Upravil: Lulu, foto: internet, zdroj: internet

Pokiaľ máte nejaké otázky alebo pripomienky, tak budeme radi, keď ich napíšete do komentárov pod článkom. Ak sa vám článok páčil, dajte mu páči sa mi a zdieľajte ho so svojimi priateľmi a kolegami.