Zvieratko narodené v znamení RAKA

(21.jún - 23.júl)

Znamenie Raka sa volá aj Deti Mesiaca, pretože ho ovláda mesiac.
 Keď je mesiac v splne, ľudia sa často správajú čudne, alebo sa čudne aspoň cítia. Vtedy sú lenivejší, agresívnejší aj násilnickejší.
 Všímali ste si svoje zvieratko počas splnu? Zvieratá sú v oveľa väčšom 
súlade s prírodou, ako si môžeme my ľudia predstaviť.

So svojími psami, mačkami alebo leguánmi narodenými v znamení Raka buďte opatrný hlavne v pondelok. Mnohí ľudia bývajú v pondelok rozladení, a zvieratá nie sú výnimkou. Váš miláčik má vtedy možno horšiu náladu, býva možno ufňukanejší, možno vyžaduje viac vašej pozornosti a lásky. Ak je spln v pondelok buďte k svojím zvieratkám ciliví.
 Zvieratá narodené v znamení Raka sú najemotívnejšie a najcitlivejšie zo všetkých znamení. Doprajte týmto stvoreniam toľko lásky a nežnosti, koľko len môžete. Citovo sú extrémne náročné a to by sa nemalo brať na ľahkú váhu.
 Čo sa týka čistoty, sem-tam uvítajú kúpeľ alebo sprchu. Rak je vodné znamenie a potešia sa každej príležitosti ísť si zaplávať, pobehať po pláži alebo sa dokonca osprchovať či okúpať

.
 Zviera v znamení Raka uvíta spoločnosť iných zvierat, najmä mladších. Raky sa hrajú na mamičky, aj keď je to samček.
 Rady zostávajú doma preto nebudete mať ťažkosti chovať ich v byte. Pokiaľ ste doma a váš miláčik cíti, že sa oňho dobre staráte a má ho niekto rád, jeho svet bude naplnený. Len sa neprekvapte, keď sa z neho za splnu stane vlkodlak!

 

 

 

Upravil: Lulu, foto: internet, zdroj: internet

Pokiaľ máte nejaké otázky alebo pripomienky, tak budeme radi, keď ich napíšete do komentárov pod článkom. Ak sa vám článok páčil, dajte mu páči sa mi a zdieľajte ho so svojimi priateľmi a kolegami.