Súťaž

Túžba vyhrať, zúčastniť sa, či čakanie na výsledok.. To všetko sú pocity keď sa zapojíte do súťaže.

Aj naša stránka www.domacezvieratko.sk pre vás pripravila súťaž o zaujímavé ceny. 

Hlavnou úlohou súťažiacich bolo napísať do komentára na facebooku, alebo google+ číslo ceny o ktorú mali záujem. Na záver už len stačilo dať like našej fun stránke , zazdieľať príspevok a čakať či sa šťastie usmeje práve na vás. Súťaž prebiehala od 18. mája až do 31. mája. 

Žrebovanie sa uskutočnilo 31. mája o 20:00 za notárskeho dozoru našich domácich miláčikov. A aby sme vám zabezpečili naozaj spravodlivé žrebovanie, posunuli sme túto úlohu kocúrovi Tomovi. Video zo žrebovania si môžete prezrieť tu: https://www.youtube.com/watch?v=60fL4kPh8qU&feature=youtu.be.

Príspevok Súťaže mal dosah na 1229 ľudí a 47 zdieľaní počas celého trvania súťaže. Zúčastnilo sa 8 súťažiacich avšak len 7 splnilo všetky podmienky pre postup do žrebovania. Výhercom súťaže sa stala Kira Angel, ktorá vyhrala čistiace kvapky do uší pre psov a mačky od značky beaphar. Výhru jej v priebehu pár dni odovzdáme. Srdečne gratulujeme k výhre. 

Pre nešťastlivcov máme skvelú správu. Súťaže na našej stránke budú pokračovať. Stačí len pravidelne sledovať naše fun stánky ale i web. Človek nikdy nevie a súťaž môže na vás čakať aj v článku. :-)

 

 

Upravil: Daniela Podolcová, ceny do súťaže venoval e-shop Majlov svet

Pokiaľ máte nejaké otázky alebo pripomienky, tak budeme radi, keď ich napíšete do komentárov pod článkom. Ak sa vám článok páčil, dajte mu páči sa mi a zdieľajte ho so svojimi priateľmi a kolegami.